ISOKOR ECO CLEANER 500ml

24,99 zł
Brutto

ISOKOR ECO Cleaner to ekologiczny preparat czyszczący o szerokim zakresie zastosowania. Skutecznie likwiduje tłusty osad w kuchni oraz zaschnięte zabrudzenia. Nie pozostawiania smug i zacieków. Skład jest w 100% ze składników pochodzenia naturalnego. Idealnie nadaje się do czyszczenia: kuchni (tłustych powierzchni, okapu, płyty grzewczej, gazowej, piekarnika, blatu kuchennego, zlewu, lodówki). Skutecznie usuwa pleśń, kamień oraz zabrudzenia organiczne.

Ilość

 

Polityka Prywatności

 

Zasady dostawy

 

Regulamin sklepu

Posiada atest PZH i certyfikat antybakteryjności. Głęboko wnika i skutecznie usuwa różnego rodzaju zabrudzenia, bakterie, pozostawiając na długo świeży i przyjemny zapach. Nadaje krystaliczną czystość posadzkom, kuchennym okapom i innym mytym powierzchniom. Stosowany do systematycznej pielęgnacji, pozwala zachować czystość i świeżość sprzątanych powierzchni. Wykorzystywany w domu, biurze, szkołach, sklepach spożywczych i gastronomii. Ulega w 100% biodegradacji.

Cechy produktu:

  • Działanie antybakteryjne.
  • 100% naturalny skład.
  • Posiada atest PZH.
  • Doskonale odtłuszcza i dezynfekuje.
  • Ekologiczny.
  • Nie pozostawia smug i zacieków.
  • Neutralizuje nieprzyjemne zapachy.
  • Bezpieczny dla czyszczonych powierzchni.
  • 100% biodegradowalny.

Obszar zastosowania:

okap kuchenny, blat kuchenny, płyta grzewcza, gazowa, piekarnik, zlew, glazura, płytki, lodówka.

Sposób użycia:

Preparat ISOKOR® ECO Cleaner należy krótko wstrząsnąć przed użyciem, rozprowadzić po całej roboczej powierzchni za pomocą atomizera. Pozostawić środek na maksymalnie 3-5 min, nie dopuszczając do wyschnięcia, następnie zmyć czystą wodą. Do większych zanieczyszczeń warto użyć szczoteczki. Po wyschnięciu, na oczyszczoną i odtłuszczoną powierzchnię można aplikować środki serii ISOKOR impregnujące (nano), zabezpieczające przez różnego rodzaju zabrudzeniami.

Produkt może zmieniać barwę i konsystencję pod wpływem działania temperatury, nie wpływa to na jego właściwości.

Przechowywanie:

Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w temperaturze 5-35°C. Nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Chronić przed mrozem. Przechowywać poza zasięgiem dzieci.

Środki ostrożności:

Uważać na oczy. W przypadku dostania się preparatu do oczu może nastąpić lekkie podrażnienie jak po mydle. Należy otworzyć oczy i niezwłocznie przepłukać czystą wodą. Chronić przed dziećmi. Środek przeznaczony do bezpośredniego stosowania.

Okres przydatności:

Najlepiej zużyć w ciągu 2 lat od daty produkcji.

Wydajność: 100ml/m2

Pojemność:

- 500ml

Dostępny w butelkach 100ml, 500ml, 1000ml z atomizerem i kanistrach 5000ml

ISOKOR
100 Przedmioty

Opis

Pojemność
500 ml